Prosíme, pomozte!

Termín: 10.12.2005 - 10.12.2005, Začátek: 10:00
Místo: Čermná ve Slezsku, Počet lidí: 10, Organizátor: Filip Nowak, Vložil: Lukáš Sadovský

Prosíme, pomozte!

Vážení rodiče a přátele PS Kamenec.
Teď v tomto čase předvánočním jsme mohli být spokojeni s tím, co se nám v roce 2005 podařilo. Uspořádali jsme 4 turnusy letních táborů, 1 zimní tábor a celý rok jsme naplno pracovali s dvěmi oddíly dětí.

Závěr tohoto roku nám zkazila velmi zlá událost. Naše táborová základna v Čermné ve Slezsku vyhořela ne naší vinou. Při požáru naše PS přišla skoro o všechen majetek. Fotografie z naší základny najdete v článku Čermná vyhořela.

V současné době řešíme situaci, jak dále. Chtěli bychom i nadále v naší činnosti pokračovat, ale za předpokladu, že se nám, byť v provizorních podmínkách, podaří uskutečnit letní tábory na naší základně.
Dáme do nové stavby veškeré své síly a čas, ale bohužel se bez další pomoci , ať už materiální nebo finanční, neobejdeme. Proto se obracíme na Vás, zda byste byli ochotni nám pomoci, a věřte, že každá pomoc z Vaší strany bude vítána.
Pokud byste nám chtěli nabídnout svou pomoc nebo byste chtěli s námi probrat, zda účinná pomoc je ve Vašich možnostech, prosím, kontaktujte vedoucího PS na níže uvedeném čísle. Pokud nám můžete poskytnout nějakou finanční pomoc, prosíme, posílejte peníze na náš účet č.: 1644402309/0800. Při platbě prosím uveďte variabilní symbol: 888.

Filip Nowak – vedoucí PS, telefon 603255428
Děkujeme mnohokrát za každou pomoc!