Čermná vyhořela!

Termín: 10.12.2005 - 10.12.2005, Začátek: 05:00
Místo: Čermná ve Slezsku, Počet lidí: 10, Organizátor: Není člen PS, Vložil: Lukáš Sadovský

Čermná vyhořela!

Vážení členové, naše základna dnes 10.12.2005 v noci vyhořela. Kompletně a do základu. Přikládám fotografie, které jsem nafotil, další sem asi přidá Luki. Jeli jsme tam hned ráno s Lukim, Dášou a Doktorem.

V půl sedmé ráno mě vzbudila paní Jozková telefonicky, že nám základna hoří.
Hořet podle odhadu hasičů začalo někdy ve dvě v noci, hasiče zavolali před pátou ráno, zřejmě nějaký hlídač té pily co udělali ze starého statku viděl oheň, tak je zavolal. Když přijížděli na místo, říkali že na základnu vedly jedny stopy tam a zpět. Takže naše spekulace jsou, že to někdo zapálil. To je ale věcí vyšetřování policie a hasičů. Byla tam kriminálka, měli tam služebního psa, který chytil nějakou stopu, ale ukázalo se, že falešnou. Zítra (Neděle) až to vychladne tam budou se psem znovu.
Zbytky, co zůstaly nám zatím pohlídají Jozkovi. Zachovali se velmi solidně, slíbili, že nám v neděli přistaví vlečku a budeme na ní moci naložit vše, co ještě zbylo, ať nám to hyeny nerozeberou. Budeme si to pak moci u Jozků někde uskladnit. Zítra tam jede Duduš, Jirka Sojka a další lidi, aby to zabezpečili. Pokud chcete pomoct, zavolejte Dudušovi a domluvte se s ním. Například stanové ocelové kostry, za které jsme nedávno zaplatili 25 tisíc sice prošly ohněm, ale snad se ještě budou dát používat. Byly ve srubu vedoucích, kde spolu se všema podsadama, molitanama a mrazáky lehly popelem.
Ve středu 14.12. svoláváme vedení do rest. Prima v 18 hodin, jako obvykle. Pokud chce někdo z vás přijít, budete vítáni.
Přišli jsme o dvacet let práce a zážitků. Je to k vzteku a k pláči :-(.
Posuďte sami z fotografií.

Kwak.Fotogalerie