3. Turnus - Tábor Kingdom Come: Deliverance

Termín: 27.07.2019 - 10.08.2019, Začátek: 09:00
Místo: T. Z. V ČERMNÉ VE SLEZSKU, Počet lidí: 70, Organizátor: Filip Nowak, Vložil: Petr Luzar

Tábor KCD, 3. turnus
Letní dětský tábor pro děti od 8 do 15ti let se zaměřením na pobyt v přírodě. Tábor je stanový.
Hra

Letošní celotáborová hra zavede děti do 15. století, do zemí Království Českého.

Hra je volně inspirována velmi úspěšnou českou počítačovou hrou Kingdom Come: Deliverance, jejíž tvůrci vytvořili bohatý a historicky věrný středověký svět z okolí Sázavy a vystavěli v něm podmanivý příběh obyčejného vesnického mládence Jindry.

Náš příběh se odehraje v Opavském Knížectví, ve stejné době jako Jindrův příběh, v roce 1403. V době, kdy smrt milovaného vládce, císaře Karla IV., uvrhla České království do doby temna. Na trůn usedá jeho syn Václav, který je naivní a nezkušený a více se věnuje zábavám než kralování. Toho využije jeho nevlastní bratr Zikmund, zvaný liška ryšavá, Václava unese, uvězní a začne drancovat České země.

A tady začíná náš příběh. Děti se ocitnou ve středověké usedlosti v lesích nedaleko Čermné. V rolích obyčejných vesničanů se pustí do křížku s drancujícími hordami Kumánů, které do země přivedl Zikmund. Postupně se vypracují na bojovníky či alchymisty, písaře, stratégy nebo diplomaty. Budou se učit boji s mečem, strategii, diplomacii, poznávat bylinky a míchat z nich lektvary, plížit se k ležení protivníka, kreslit mapy, psát středověké gotické písmo, vařit na ohni, spát ve vlastnoručně zbudovaném přístřešku, zpívat, hrát divadlo a mnoho dalšího. To vše formou poutavých a zábavných her. Poznají, že i to nejmenší děvče či kluk můžou být pro dosažení cíle ti nejdůležitější.

Místo

Každoročně se všechna nejlepší dobrodružství odehrávají v malebné krajině Oderských vrchů, kde se nachází naše tradiční táborová základna nedaleko obce Čermná ve Slezsku (4km od Vítkova).

Ubytování dětí je zajištěno ve stanech s dřevěnou podsadou, tábor je dále vybaven budovou s kuchyní a jídelnou a také prostorem, ve kterém se děti mohou ubytovat v případě nouze (nemoc, velmi špatné počasí). Umývárna, sprcha a sociální zařízení jsou samozřejmě taktéž nedílnou součástí táborové základny.

Osádka

Děti se na táboře setkají s vedoucími a instruktory, které znají z našich minulých táborů: Pátý Element (2018), Vikingové (2017), Návrat na planetu IKF (2016), Indiáni (2015), Řím (2014), Skyrim (2013), Chicago 1920 (2012), Sedmá Rota (2011), Oblivion (2010), Japonsko, Pán Prstenů (2009), Piráti z Karibiku (2008), Planeta IKF, Tábor v Bradavicích (2007) a ještě kus do minulosti, ale to už by náš tábor musel být pro dospělé :-).

Termín

Tábor se koná v termínu 27.7. - 10.8.2019.
Sraz dětí před odjezdem: sobota 27.7.2019 v 9:00 na ulici Vítkovická v Dolní Oblasti v Ostravě, mapa.
Předpokládaný příjezd: sobota 10.8.2019 v cca 12:30 - 13:00 tamtéž. Bude upřesněno při odjezdu.

Cena

Cena tábora je 4150,- Kč.
Částku je možno platit nadvakrát:
Zálohu 2000,- Kč nutno zaplatit do 15. března 2019
Zbytek 2150,- Kč nutno zaplatit nejpozději do 15. května 2019

Číslo účtu a variabilní symbol pro platbu vám budou automaticky zaslány e-mailem po vyplnění elektronické přihlášky.

Přihláška

Přihlásit své dítě můžete elektronicky na této web adrese:
http://www.pskamenec.cz/prihlasky .
Zde vyberte ze seznamu "Tábor Kingdom Come Deliverance, 3. turnus".

Po vyplnění elektronické přihlášky vám automaticky na vaši zadanou e-mailovou adresu přijde PDF dokument, obsahující Závaznou přihlášku, seznam věcí atd. Tento dokument si vytisknete, vyplníte Závaznou Přihlášku a podepsanou ji zašlete klasickou poštou na kontaktní adresu, uvedenou v Návodu v PDF dokumentu.

Prosím vás o laskavost: neposílejte mi přihlášku doporučeně! Pošlete ji jako běžnou listovní zásilku. Děkuji.

Pokud byste měli problémy s vyplněním elektronické přihlášky, kontaktujte hlavního vedoucího viz kontakt níže.

Důležité upozornění: Přihláška je platná až ve chvíli, kdy na našem účtu zaznamenáme složení vaší zálohy a kdy nám přijde klasickou poštou řádně vyplněná a podepsaná Závazná přihláška.
Bez splnění těchto podmínek nebudeme místo pro dítě rezervovat!

Nečekejte s vyplněním přihlášky až na poslední chvíli! Počet míst na táboře je omezený!

Kontakt

V případě dotazů nebo problémů s vyplněním elektronické přihlášky kontaktujte prosím hlavního vedoucího:

Filip Nowak (Kwak)
Telefon: 603 255 428
E-mail: fipil@spincoders.com

Kingdom Come: Deliverance® je ochranná známka firmy Warhorse Studios s.r.o.