Letní tábor - ELIXÍR PRO ZEMI ZLOZEMI

Termín: 11.08.2012 - 25.08.2012, Začátek: 08:30
Místo: Spálov, Počet lidí: 90, Organizátor: Míša Červenáková, Vložil: Míša Červenáková

Letní tábor - ELIXÍR PRO ZEMI ZLOZEMI

Znáte někdo zemi královny Targy? Že ne? Možná ji znáte pod názvem "země Zlozemě". Tohle ošklivé jméno ji dali lidé žijící v jejím sousedství. Každý z nich zná smutný příběh národa královny Targy. Byly doby, kdy se  v zemi královny Targy žilo krásně a spokojeně, lidé měli životy naplněné láskou, spokojeností a vždy se  těšili na další den. To se však jednoho dne změnilo.

Pak náhle po bezhvězdné noci přišel temný den a celou oblohu pokryl těžký mrak. Královna Targa s obavou hleděla na tento záhadný úkaz a tušila, že něco zlého čeká její zemi. Nemýlila se. Tímto dnem počínaje - již nikdy více slunce nad její zemí nevyšlo. Jakási tajemná zlá síla držela svou těžkou ruku nad původně krásným a šťastným královstvím... Lid se od toho dne změnil a život v zemi jako by se zastavil. S černým mrakem přišly i černočerné myšlenky a v lidech v tu chvíli vyhasly veškeré dobré vlastnosti. Začali být k sobě nepřátelští a lhostejní. Zemi zaplavilo všudypřítomné zlo. Jediný, kdo byl zlého osudu ušetřen, byla samotná královna Targa.

Budete vy patřit mezi ty vyvolené, kteří prokáží odvahu, statečnost a dokáží vyrobit elixír tak mocný a silný, aby dokázal uzdravit celou královninu zem?

Více informací o našem táboře naleznete na www.orion.websnadno.cz