INKU

Termín: 13.06.2008 - 15.06.2008, Začátek: 16:00
Místo: Čermná ve Slezsku - táborová základna, Počet lidí: 10, Organizátor: Petr Luzar, Vložil: Lukáš Sadovský

INKU 13. – 15.6.2008 V tomto termínu proběhne školení instruktorů pro letošní tábory v rámci naší P.S.

Zúčastnit by se měli všichni instruktoři , kteří jedou letos na tábory pořádané Kamencem a i vedoucí, kteří nemají školení KRP.

INKU začíná v pátek a ukončeno bude v neděli vyhodnocením.

Programem budou povinné body jako je např. bezpečnost, požární ochrana, zdravověda atd. Především, ale budou náplní hry a to v jakékoli formě. Pro zpestření akce začínáme v pátek výsadkem. Přihlásit se mohou i ti kteří letos na tábory nejedou, ale chtějí se tento víkend pobavit a je jim 14 a více let. Cena víkendu je 250 Kč. V této částce je cestovné, jídlo a materiál pro školení. Zájemci hlaste se u Doktora tel: 603277712 nebo u svých hlavních vedoucích na táborech do konce května!!

Sraz je v pátek 13. (jak pěkné datum, že??:-) ) v 18.00 hodin na hřišti – zahradní restaurace TJ Slovan Ostrava - Hulváky . Dojezd tramvají je ze všech stran.
Mapka je
tady.

Tady se dozvíte úvodní podrobnosti a pak vás naložíme do aut a odvezeme. Zpět v neděli se dostanete také auty.
S sebou peníze 200,- Kč/osoba , spacák, karimatku, pláštěnku , malou baterku , mobil - nabitý a funkční s dostatečným kreditem na dva krátké hovory!!! Oblečení do deště i do slunce, pevné boty . Vhodný kromě velkého batohu s věcma také malý chlebník/batůžek pro cestování na lehko.
Jídlo je zajištěno: sobota – snídaně , oběd, večeře. Neděle snídaně + oběd.