LT 2007 - 4. turnus, planeta IKF

Termín: 11.08.2007 - 25.08.2007, Začátek: 09:00
Místo: Čermná ve Slezsku, Počet lidí: 60, Organizátor: Filip Nowak, Vložil: Lukáš Sadovský

Tento rok se prostřednictvím celotáborové hry přeneseme na planetu „IKF“. Děti se stanou studenty vesmírné akademie a jako astronauti-kadeti budou vyslány na cvičnou školní misi na planetu „IKF“. Tato planeta je v mnoha rysech podobná Zemi. Má dýchatelnou atmosféru, fauna a flóra se také mnoho neliší od zemské a proto ji vedení vesmírné akademie vybralo jako vhodnou cvičnou planetu.

Náš tábor se změní na školící středisko, zbudované na planetě. Děti se budou učit mnoha dovednostem, počínaje rozličnými pohybovými aktivitami, přes zdravovědu, šifrování a komunikaci na dálku až po použití nejmodernějších prostředků jako jsou rádiové vysílačky, GPS příjmače, obsluha a sestavení PC atd. Každá dívka i chlapec bude moci vyniknout v tom, co jim nejlépe vyhovuje a poté využít své „odbornosti“ k tomu, aby pomohli svému družstvu vyhrát. Nepůjde totiž jen o jakousi „školu pro astronauty“, planeta IKF je záhadná a dosud neprozkoumaná a i samotné vedení školy bude náhle zaskočeno tím, co se přihodí! Bude potřeba plného nasazení všech kadetů, aby se společnými silami „dostali z bryndy“ a vyvázli se „zdravou kůží“ ze všech nesnází, které jim záhadná planeta připraví.

Více již nemůžeme prozradit, abychom nepřipravili děti o překvapení...

Tábor se již tradičně koná na naší táborové základně v Čermné ve Slezsku.
V případě zájmu o přihlášku pro vaše děti kontaktujte prosím hl. vedoucího Filipa Nowaka na tel. čísle 603 255 428, nebo e-mailem:
fipil@centrum.cz