K.R.U.H.

Termín: 26.11.2010 - 28.11.2010, Začátek: 18:00
Místo: Čermná ve slezsku, Počet lidí: 33, Organizátor: Karel Kazlepka, Vložil: Karel Kazlepka

K.R.U.H.

 Klub rotujících ukrajinských horníků ve spolupráci s Akademií Kruhových Věd (AKV) za podpory cirkulační nadace KROUŽEK V TÍSNI v rámci kruhových technologií pořádá ojediněle zakulacenou akci kruhového charakteru….K.R.U.H. 

Akce je určena pro všechny kruhaře, koulaře, cyklisty, cirkuláristy, honiče obručí,  kolotočáře, kolemjdoucí, kolovratníky, kolonizátory, milovníky kruhových objezdů a kruhů v obilí, kolomazníky a všechny přátele kruhu obecně.

Taky se Vám zdá Váš život obyčejný? Jakoby jste se pořád točili v začarovaném kruhu? Zdá se Vám, že se pozvolna zakulacujete, když se díváte do kulatého zrcadla? Míváte často kruhy pod očima? Koulujete se rádi? Dostali jste někdy po koulích? Zajímá Vás koloběh života? Chtěli byste to pořádně roztočit? Že né? – nevadí, stejně přijeďte na tuhle super, parádní akci!!!
Akce je prostě pro všechny pohodové lidi ve věku od 15 do 99 let (mladší prominou, ale mohlo by Vám z těch všech kruhů přeskočit a to si nevezmeme na triko), kteří se nebojí zkoušet nové věci, poznat nové lidi, zároveň však i sami sebe a své vlastní hranice, dokážou se bavit a mají smysl pro humor (a to zejména ten náš akademický kruhový humor ňahňahňahňa!) Od pátku (18:00) do neděle (14:00) Vás čeká velice intenzivní a netradičními nápady nabitý program plný kruhových aktivit a to jak vnitřních tak i venkovních, denních i nočních. Na akci K.R.U.H. získáte odpovědi na zásadní životní otázky, jako: jestli je kruh opravdu nekonečný, jestli je bolestivé strkat si do nosu kroužky či zda se pohybujete v těch správných společenských kruzích.
Součástí programu je rovněž i mezinárodní kruhová konference, na které se mimo jiné budou řešit závažná témata K.R.U.H.u jimiž jsou:  
katalytická reakce uranové hydrolýzy
korektní rozhovory užehnutých hasičů
krize racionálního uvažování hmyzu
kontroverzní, rychlé uzavření hospody
katastrofický rozpad Uzbekistánské hymny
kompletní rozmach ústavního humoru a mnohé další
zaujal-li Vás některý z výše popsaných problémů, můžete na dané téma vypracovat odborný referát a přednést jej na konferenci
KDY A KDE: 26.-28.11.2010 v Čermné ve Slezsku (ubytování v budově, hezky v teple), odjezd v pátek 26. 11, vlakem.
Sraz k odjezdu: je 26.11.2010 v 16:00 na nádraží Ostrava - Svinov. Návrat těch, co přežijí v neděli 28.11.  2010, v  16:17 na nádraží Ostrava-Svinov (srabi můžou odjet už dříve).
CENA: 333,- (pro členy PS a šunkery 222,-) Cena zahrnuje kruhy různých velikostí a barev, počasí, dobrou náladu, jízdné vlakem tam a zpět, jídlo v sobotu celý den a v neděli ráno a v poledne, ubytování.
 
CO S SEBOU: spacák, karimatku, ešus, lžičku, baterku, oblečení do nepohody. Všechny osobní věci musí mít kruhový průřez!!! Dobrou náladu s sebou tahat nemusíte, dostanete ji na místě :-)
 
KONTAKT:
Karel (Kruhořez) Kazlepka, 731 756 921, grejvy@seznam.cz, www.milujukruhy.cz
 
VAROVÁNÍ!!!:
Bez ohledu na pohlaví, věk a zdravotní stav hrozí všem účastníkům velmi vážné, reálné zdravotní riziko přetížení a možného poškození břišních svalů či bránice v důsledku nadměrného užití smíchu při řešení sociálních situací!!! V takovém případě nenese klub rotujících ukrajinských horníků žádnou odpovědnost za újmu na zdraví v souladu s kruhovou vyhláškou a školením o bezpečnosti práce a smíchu (§ 19 ods.2 kruhového zákoníku)
 
Je jedno, jestli jste muž, žena nebo oboje, z jakých kruhů pocházíte a kolik účastníků zatím znáte. V našem kruhu přátelství si každý najde své místo a získá spoustu úžasných a neopakovatelných zážitků. Přijeďte i Vy podpořit dobrou kulatou věc.
 
Těší se na Vás: 
                       
Prof. RNDr. Karel Kruhořez, CSc., KFC
 
a jeho kolegové z Akademie Kruhových Věd:
 
Doc. MUDr. Daniel Černokruh, CSc., PVC
Ing. Martin Šelnáhodoukolem, PhD, Full HD
 
platbu za akci můžete provézt buď předem elektronicky, nebo hotově až na místě
 
Elektronické přihlášení - klikni sem!