Otevírání Moravice

Termín: 17.04.2009 - 19.04.2009, Začátek: 16:00
Místo: Čermná ve Slezsku, Počet lidí: 20, Organizátor: Petr Luzar, Vložil: Lukáš Sadovský

Otevírání Moravice

 

Tento víkend se otvírá Moravice. Začátek je v sobotu v devět a pouštět budou 5 hodin. Kdo má loďku tak hurá na vodu. Od nás jede na raftu Luki  + Radek M. + Matěj malý + Matěj velký+  Adéla + Aleš. K dispozici jsou dva rafty. Zelené Colorédo a modrá protoplazma. Každý dostane vestu. Kdo chce přilbu tak si vezměte svou třeba na kolo.
 
 Na kajaku pojede Adam a Já. Jeden kajak je volný takže se na něm bude asi střídat Aleš a Matěj. Dá se jezdit kolem řeky i na kole, ale to si musí organizovat každý sám.  Údolí Moravice se dá jet na kole od Sedla až do Podhradí, sice pod skalním městem bude asi trochu problém, ale dá se to. Jede se už v pátek, protože je nutné večer domluvit strategii sjezdu řeky atd. A to jde vyřešit jedině u krbu. Kdyby se chtěl někdo přidat, tak jsme v pátek už od večera na základně.
Pro ty co by se chtěli přidat a nejsou na seznamu, hlaste se mi emailem na luzar.petr@seznam.cz . Na ubytování vybírám 50Kč za noc – víkend 100Kč. Jídlo v sobotu a neděli bude opět společné cca 100Kč až 110Kč osoba. Asi opět řízkový den. Na  pátek si vezměte jídlo vlastní.  Dá se jet vlakem nebo můžu někoho vzít autem příspěvek je 75Kč tak stejně jako vlak tam a spět. Manipulace kolem řeky a půjčovné vychází na člověka asi 75 Kč. 
Takže kdo je členem platí 250Kč , nečlenové Kamence  350Kč.
Měl by se jet, usek č. 2 a to s podhradí až do Hradce nad Moravicí.
Kdo chce jet autem se mnou nebo Lukim , tak sraz je u mne v 17,00hod. AUTOREMONT – Oborného 17, Ostrava – Hulváky. Kdo se přihlásí dřív, ten jede autem.   
Návrat je v neděli odpoledne kolem 13.00 až 15.00 hod.


Fotogalerie

To pečené kuře cestou nemělo chybu. Příště chci ovšem dostat nějaké maso a ne jen pár kostí!

Těch pár vlnek cestou jsme zvládli výtečně

Ty větve někdy přitahovaly jako magnet...

Michal sebral odvahu...

Spokojení a šťastní (že to přežili v suchu a ve zdraví) účastníci zájezdu... tedy v suchu až na Cwaka, který neodolal a na závěr do té Moravice hupnul...