Vlci - Stage I - Boj u Conana

Termín: 16.09.2010 - 16.09.2010, Začátek: 17:00
Místo: Zahrada od Conana, Petřkovice, Počet lidí: 7, Organizátor: Filip Nowak, Vložil: Lukáš Sadovský

Vlci - Stage I - Boj u Conana

První ostrá zkouška airsoftových zbraních u Kwakového známeho Conana. Bojištěm byla Conanova členitá zahrada. Team I (Conan, Jirka, Lukša) nastoupil proti Teamu II (Kwak, Tomík, Cwak, Vojta). Velice záhy jsme pronikli do tajů a zakoutí bojiště. Často se ozývali výkřiky typu "chata", "Říp", "garáž", "schody" a "sud". V prvním kole jsem tyto pojmy nechápal a hned koupil zásah přímo mezi "parohy" z Cwakovy trojrané brokovnice. Ooops. Zas taková sranda to nebude. Další hry už to šlo. Občas se ozval výkřik bolestí, občas výkřik radosti z úspěšného zásahu a třeba i výhry.

Z nenadání při jedné přestřelce byl Tomík zasažen. Křičí "mrtvý", "mrtvý", "jsem mrtvý", "já nemám zub", "já nemám zub", "já ho fakt nemám". Neměl ho. Kdo by věřil, že 6mm plastiková kulička letící sice rychlostí 90m/s ulomí Tomíkovi kousek zubu. Všichni přítomní odborníci se shodli, že zub musel být nějak narušen . Že by vnitřní skrytá vada, kaz, dutinka? Je ovšem dobře, že se na to přišlo včas.

Nakonec Team I porazil Team II těsně 7:6, kdy poslední hru, rozhodující hru,  jsme bránili s Conanem ve dvou.

Jinak jsme to všichni ostatní bez újmy přežili, pár škrábanců, odřenin, pohmožděnin a šrámů od kuliček. To ovšem k boji patří. Tato hra si žádá celých chlapů. Díky Conane za perfektní hřiště. LukšaFotogalerie

Zleva: Tomík, Kwak, Conan, Jirka, Vojta, Cwak a Lukša

Kwak v boji

Ještě usměvavý Tomík

Vojta, Cwak

Kwaku, to nedáš!

Kwak, loading ... :-)

Spokojený Cwak, poté, co dal Lukšovi trojnásobný headshot.

Jirka, Vojta. Taktická příprava

Tomík už bez ....

"Spokojený" Conan po zásahu Tomíkového zubu. Prý mířil na nohy ... :-)

Klucííí bedlivě poslouchají taktiku ....